Join Our Talent Network

What is a Talent Network

Joining our Talent Network will enhance your job search and application process. Whether you choose to apply or just leave your information, we look forward to staying connected with you.

Why Join?

  • Receive alerts with new job opportunities that match your interests
  • Receive relevant communications and updates from our organization
  • Share job opportunities with family and friends through Social Media or email

Join our Talent Network today!

Search jobs

nhân viên tổ Điện - phòng sản xuất

  • Ho Chi Minh
  • Experienced (Non - Manager)
  • Permanent
  • Not required
  • Negotiable
  • Electrical / Electronics / Electro Refrigeration
  • Unlimited

Job Benefit

  • Insurance
  • Allowances
  • Uniform
  • Incentive bonus
  • Training & Development
  • Annual Leave

Job Description

CÔNG TY HỘP SẮT TOVECAN- LIÊN DOANH : VN+JAPAN+ TAIWAN.
- ĐỊA CHỈ: LÔ A60/1- A61/2, ĐƯỜNG SỐ 07 , KHU CÔNG NGHIỆP VĨNH LỘC, PHƯỜNG BÌNH HƯNG HÒA B , QUẬN BÌNH TÂN , TPHCM.
- ĐT: 02837655214.

NGÀNH NGHỀ SẢN XUẤT: CHUYÊN SẢN XUẤT VỎ LON, BAO BÌ KIM LOẠI.

CẦN TUYỂN GẤP :
- 02 CAO ĐẲNG NGHỀ ĐIỆN - ĐIỆN TỬ/ CÔNG NGHIỆP.

KINH NGIỆM HOẶC MỚI RA TRƯỜNG.

*/ MỨC LƯƠNG :
- KHỞI ĐIỂM: 6.0 TRIỆU/ THÁNG
- PHỤ CẤP ( TIỀN ĂN ( 40k/ngày) + NHÀ Ở ( 30k/ngày) + XĂNG (300k/tháng)).
- BHXH ĐẦY ĐỦ THEO QUY ĐỊNH NHÀ NƯỚC.

Job Requirement

*/THỜI GIAN LÀM VIỆC :
LUÂN PHIÊN:
- CA HÀNH CHÁNH: 08H-16H;
- CA 1: 06H-14H;
- CA 2 : 14H-22H.

*/ VỊ TRÍ LÀM VIỆC: NHÂN VIÊN TỔ ĐIỆN – PHÒNG SẢN XUẤT.

*/ NHIỆM VỤ:
BẢO TRÌ, SỬA CHỮA HỆ THỐNG ĐIỆN, ĐIỆN TỬ; MÁY NÉN KHÍ.

LIÊN HỆ: A HIỀN- PHÓ PHÒNG SẢN XUẤT.
ĐIỆN THOẠI LIÊN HỆ: 0918530027, 0921864795. Email: hien@tovecan.com.vn
Web: http://vtown.vn/company/tovecan-corporation.html

THỜI GIAN TUYỂN DỤNG: TỪ NAY ĐẾN HẾT NGÀY 20/02/2019.

Thanks for joining our Talent Network,

By joining our Talent Network you have not officially applied to a position.

Please apply now to become candidates for vacancies or continue update resume.